Sunday 18 August 2019 - یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - 17 ذو الحجة 1440
توجه: فقط مطالب هم گروه می توانند مقایسه شوند (حداکثر 4 مطلب)

تصاویری از زیبایی های ناشناخته کشور میانمار

میانمار (بـِرمه پیشین) نام برمه‌ای کشوری است در آسیای جنوب شرقی. بزرگ‌ترین شهر این کشور رانگون است ولی پایتخت آن شهر نایپیداو می‌باشد. . میانمار از نظر مساحت چهلمین کشور بزرگ جهان و از نظر جمعیت ۲۴امین کشور پرجمعیت جهان است. میانمار،از مستعمره‌های بریتانیا بود که در سال ۱۹۴۸ به استقلال رسید. از زمان استقلال، این کشور شاهد درگیری‌های درازمدت میان اقوام پرشمار خود بوده و یکی از طولانی‌ترین جنگ‌های داخلی را به خود دیده‌است. جوزف رودیارد کیپلینگ، رمان‌نویس انگلیسی و برنده جایزه نوبل ادبیات در کتاب «‌نامه‌هایی از شرق» می‌گوید: “میانمار، جایی است که شبیه هیچ‌یک از مکان‌هایی که تا به حال دیده‌اید، نیست.”

«آدرین لو» عکاس ساکن کیپ‌تاون آفریقای جنوبی، در نوامبر ۲۰۱۴ و به مدت دو ماه به میانمار سفر کرد. او می‌گوید: “از آنجایی که واقعاً ۳۰ روز کافی نبود، من درخواست تمدید ویزا کردم. کار ساده‌ای است؛ فقط باید از یک معبد، نامه‌ای مبنی بر اینکه مهمان آن‌ها هستید، بگیرید.”

هرچند لو، سفر به میانمار را یکی از بهترین سفرهای خود می‌داند، اما همچنان اذعان می‌دارد که به دلیل شرایط سیاسی، گردشگری در این کشور از رونق کمی بر خوردار است.

لو به همه مخاطبینش پیشنهاد می‌کند که هر چه سریع‌تر از میانمار دیدن کنند چون “خیلی زود تغییر می‌کند.”

1 2 3 4 5 6 8 9

پرتال تشریفات تجاری ایرانپرتال تجارت

پاسخی بگذارید

تمامی حقوق سایت متعلق به سایت توریسم فا می باشد